آغاز سخن

ما دست اندرکاران مجله حقیقت این سطور را با درود هایی صمیمانه و با قلبی مملو از حمد و شکر گزاری برای شما می نویسیم، دعای ما این است هر جا که باشید سال نو 1394 خورشیدی و قیام عیسی مسیح را با شادمانی و قلب سرشار از عشق مسیح تجلیل نمایید. ما یک سال نو پر شکوه در محبت و برکات عیسی مسیح برای تک تک شما عزیزان آرزو میکنیم.
عیسی مسیح ما را از هلاکت حتمی خرید و ما را آزاد کرد. او که ما را فرزند خود خواند و او که ما را شریک تاج و جلالش ساخت نقشه های عالی برای ما در نظر گرفته است. او در سال 1394 هم ما را دعوت می کند که طبق نقشه و پلان ها و اراده او زندگی کنیم. تا باشد هر کاری را که می کنیم او را جلال دهیم، پس چه زیباست که در سال 1394 با تمام فکر و جان و اراده تصمیم بگیریم و برنامه
های او را به صورت کامل، دقیق و بدون درنگ انجام دهیم. خوشا بحال کسانی که او را اطاعت می کنند و عیسی مسیح الگوی زندگی آنهاست.
د نوی 1394 خورشیدی کال د را رسیدو په مناسبت تاسو ټولو ګرانو او زړه ته رانږدی مسیحیانو او هیواد والو د زړه له کومی مبارکی وایم او د لوی خدای څخه تاسوته د دی لرغونی او نیکی ورځی خوشحالی، او روغتیا غواړم. هیله مند یم چی دا نوی کال پر افغان ولس یو د سولی، امن، د تامین سبب وګرځی او نور زمونږ په وطن کی ځان وژنی ترور جګړی ټغر له تل لپاره ټوله سی او افغان ولس یو وبل ته د یوالی لاسونه ورکړی او ګران افغانستان اباد زرغون وګرځوی.

گل محرگگل محرگهر روز تان نوروز نوروز تان پیروز
پیروزی و موفقیت تان با قیام مسیح همیشگی باد